Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:
0

White Angel

Фільтр
Розділ
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Тютюновий бренд White Angel в магазині Hooka

Турецький виробник тютюну для кальянів преміальної якості. Тютюнова фабрика заснована в Туреччині в 2017 році. Незважаючи на свій молодий вік, продукція бренду White Angel отримала визнання серед любителів кальянів. Доступна ціна, якісна сировина з відмінними і конкурентними характеристиками зробили бренд White Angel дуже популярним в Україні.

У Туреччині тютюнова продукція для кальянів цього виробника реалізується під торговою маркою PRM. За межі своєї країни, тютюн поставляється під такими торговими марками як White Angel Tobacco і Kesem Tobacco.

Відео огляд тютюну White Angel

Карта смаків бренду White Angel ділиться на 3 категорії:

  1. Classic
  2. Ice
  3. Special

Географія країн збуту під брендами White Angel і Kesem - це Азія, Близький Схід, Європа і країни СНД.

Бренд White Angel повністю орієнтований на смакові переваги клієнтів. Бажання клієнта, модні тренди в кальянній індустрії стоять на першому місці при тестуванні і виробництві тютюну. Компанія повністю спрямована на задоволення всіх потреб споживача.

Виробниче підприємство повністю сертифіковане за такими стандартами: ISO 9001, ISO 22000, Халяль і GMP. У виробництві використовується тютюн Virginia Tobacco в усіх смакових різновидах тютюну для кальяну.

Спробуйте тютюн для кальянів торгової марки White Angel та оцініть всі його переваги по належним чином!

Серія White Angel ICE TASTES

Серія White Angel SPECIAL TASTES

Серія White Angel CLASSIC TASTES

Турецький виробник тютюну для кальянів, заснований в 2017 році. Дана компанія виробляє тютюн під такими торговими марками як White Angel, Kesem Tobacco, PRM. В Україні цей бренд відомий як Вайт Енжел (White Angel).

Легкий тютюн з великою лінійкою смаків. Доступна ціна, димність і натуральні компоненти підкорили смакові рецептори любителів кальяну в Україні і не тільки!

Тютюн даної фабрики реалізується в Туреччині, Азії, на Близькому Сході, в Європі.

Розгорнути
Вгору