Історія створення бренду Хука

Все закрутилося від однієї людини, яка присвятила своє життя кальянному бізнесу в який потрапив в 2011 році. За цей час вдалося зібрати команду однодумців, набратися досвіду в даній сфері. До самої назви Hooka - можуть бути питання, мовляв неграмотно, де H в кінці слова. Але Хука, є хука і тут немає місця для хаках.

Магазин Hooka на Позняках. Відео презентація.

Абсолютно новий формат магазинів з товарами "Все для кальянів". Ми чекаємо Вас в гості!

Палити шкідливо, але дуже хочеться.

Коли ми особисто куримо кальян в офісі, вдома, на природі, в закладі, ми чітко розуміємо що курити дуже шкідливо для здоров'я. Ми ні в якому разі не заохочуємо паління. Палити кальян шкідливо, завжди пам'ятайте про це. І куріння кальяну - це справа кожного. Щоб курити кальян вам повинно виповниться 21 рік.

Але що може бути гіршим в палінні?

Знайте, найгірше - це курити неправильно приготований кальян. У курінні кальяну важливі всі складові. Сам кальян, тютюн, вугілля, процес приготування. Наше завдання для курців початківців, не зіпсувати перше враження про куріння кальяну.

Місія команди Хука.

Приготування кальяну і куріння - це своєрідний культ. Процес приготування займає чимало часу. І основне завдання нашої команди показати вам як правильно приготувати кальян. Які компоненти важливі для приготування смачного кальяну. Своїм досвідом ми готові поділитися з кожним нашим клієнтом.

Будемо на одній хвилі.

Для нас дуже важливо щоб ви курили смачний кальян. Обов'язково консультуйтеся з нашими продавцями - вони мають величезний досвід. Всі консультанти працювали і працюють кальянщиками. Екперементіруйте зі смаками, купуйте якісні кальяни і комплектуючі. Задавайте питання обов'язково. Пам'ятайте також і про елементарні правила обслуговування кальяну, зберігання тютюну для кальянів.