✩ Магазин На Позняках відкрито! ✩
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:
0

Must Have

Фільтр
Розділ
Сортування:
за популярністю
спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Якісна сировина з семи країн світу

В основу бази тютюну Must Have лягли добірні листя тютюну Берлі спеціально підібрані за необхідними параметрами в семи країнах світу (Бразилія, США, Малаві, Аргентина, Бангладеш, Іспанія, Італія). Вибір бленда на основі тільки Берлі обумовлений не тільки його піддатливість до обробки і сприйняття впроваджуваної ароматики, але і його здатністю максимально віддавати всю палітру задуманого смаку на середніх температурах.

Гіпер Натуральні смаки

Відмінною рисою тютюну для кальяну Must Have є гіпер натуральні, яскраві, соковиті фруктово-ягідні і десертні смаки створені в кооперації з провідними фахівцями Європи, Японії та Америки. Також варто відзначити "п'янку" помірну міцність тютюну порівнянну з ефектом преміального міцного алкоголю і приємні оксамитові природні відтінки тютюнового бленда прекрасно поєднуються з усією палітрою смаків.

Унікальна технологія приготування

Вперше в кальянній індустрії виробник тютюну для кальяну Must Have впровадили додаткову багатоступеневу технологію тестування сировини, що дозволяє контрольовано знижувати рівень негативних рослинних компонентів і підвищувати рівень позитивних компонентів, а також швидкість їх вивільнення в процесі куріння.

Стильна герметична упаковка

Тютюн упакований в стильно оформлену герметичну банку з додатковим внутрішнім контролером, що створює вакуумний простір в процесі «дихання» тютюну. Це, безсумнівно, дозволяє на 100% зберегти смак і аромат композиції дуже тривалий час. Формат упаковки вийшов настільки вдалий що вже зараз є предметом наслідування у багатьох виробників тютюну для кальянів.

Популярний в Україні міцний тютюн для кальяну Російського виробництва. Унікальний склад і неповнорна аромка зробили бренд тютюну Must Have мега популярним. Спробуйте і оцініть високу якість, різноманітність (більше 70 міксів) і палітру смаків від відомого виробника тютюну для кальянів - Must Have.

Розгорнути
Вгору