Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:
0

Gecco

Фільтр
Розділ
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Виробництво тютюну Гекко. Сировина

У виробництві тютюну під брендом Gecco виробник використовує тільки сертифіковану європейську сировину вищої якості. За основу тютюну Gecco узятий преміальний ферментований тютюновий лист сорту Virginia Gold. Для ароматизації тютюну для кальяну використовуються тільки органічні європейські ароматичні композиції, а також харчовий гліцерин вищого ступеня очищення.

Технологія виробництва тютюну Gecco.

Понад рік команда технологів Гекко займалася розробкою унікальної рецептури для досягнення балансу міцності, димності і вкусопередачі. Виробникові вдалося розробити найкращий тютюновий продукт. Gecco - це ідеальне поєднання м'якості диму і натуральних смаків при демократичній ціні. Тютюн не містить барвників і має свій натуральний колір. У процесі виробництва не використовуються синтетичні ароматизатори, а тютюновий лист проходить триступеневу ступінь очищення. Якість - це не просто слово - це філософія бренду Gecco.

Тютюнова сировина для кальяну торгової марки Gecco

Тютюн Gecco (Гекко)

Преміальний легкий тютюн за доступною ціною. Девіз компанії Гекко - Преміальний, не означає дорогий.

Тютюн Gecco - новинка в 2021 році на українському ринку, яка стрімко набирає популярність серед любителів куріння легкого тютюну для кальянів.

Розгорнути
Вгору