Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:
0

Електронні цигарки

Фільтр
Ціна, грн
Бренд
Смак
Розміри
Батарейка
Кількість затяжок
Потужність
Salt нікотин
Обсяг рідини
Склад рідини
Термін придатності
Країна виробник
Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Електронні сигарети POD системи - сучасний замінник класичних цигарок.

Одноразові електронні сигарети - це високотехнологічний і сучасний пристрій, який об'єднав в собі найкраще від кальянів і класичних цигарок. Ви можете миттєво отримати улюблений смак, і не турбуватися про ту шкоду для вашого здоров'я, який наносять цигарки і тютюн для кальяну.

Переваги електронних сигарет в порівнянні з класичними цигарками і тютюном для кальяну.

Електронні сигарети (одноразові ПОД системи) не виділяють чадний газ, так як при парінні не відбувається горіння. Також електронні сигарети можуть не містити нікотин, що не викликає абсолютно ніякого звикання. Електронні сигарети також не містять в собі смоли, на відміну від тютюну для кальяну і цигарок. Пристрій не містить шкідливих канцерогенів.

Електронні сигарети - це кращий спосіб піти від куріння. Особливо якщо звичка дуже сильна і бажання палити виникає постійно.

7 переваг сучасних одноразових електронних сигарет (POD систем).

  1. Це пристрій для паріння;
  2. Пристрій є безпечним для використання;
  3. Допомагає кинути палити;
  4. Ви не вдихаєте чадний газ;
  5. Не містить смол;
  6. Не містить канцерогену - бензопірену;
  7. Ви не споживаєте нікотин і не отримуєте залежність *
    (За умови паріння на основі без нікотинової рідини)

Одноразові POD системи

Що потрібно знати про одноразові електронні сигарети (POD системи)?

Цей пристрій має ряд технічних переваг в порівнянні з класичними вейпамі і айкос. Цей пристрій відразу готовий до паріння. Вам достатньо розпакувати його і почати парити. Акумулятор не вимагає постійної підзарядки, тому що пристрій є одноразовим. Безпека і надійність від протікання. Цей пристрій закритого типу і не вимагає постійної покупки і доливання в нього рідини для паріння. Ви не палите, а випускаєте пар.

Одноразові електронні сигарети можуть бути без нікотину або мати певний його % вмісту. Для тих хто ніколи не курив і не має залежності від нікотину, можуть бути в тренді, вкористуючись без нікотиновими одноразовими електронними сигаретами. А для тих хто курив, може спокійно знижувати дозу нікотину і з часом позбутися залежності в курінні.

Вгору